Hopp til innholdet
T
Tripplo
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 1
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 2
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 3
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 4
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 5
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 6
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 7
Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux – bilde 8
Ibiza, Spania

Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux

4-stjerners hotell
Dette historiske hotellet ligger på en bakketop med utsikt over Middelhavet i sentrale Ibiza Town. Det tilbyr elegante rom med gratis WiFi og et boblebad. Rommene på Mirador de Dalt Vila har klimakontroll, parketgolv og stilrent interiør. Hvert rom har plasma-satellitt-TV, og badene er utstyrt med Bulgari-produkter og badekåper. Mirador de Dalt Vila serverer frokost til kl. 12.00. Maten kan serveres på rommet. Hotellet har et utendørs basseng med solstoler og et varmt kar. Personalet ved 24-timers resepsjonen hjelper gjestene med å bestille billetter til guidede turer, live-forestillinger og andre arrangementer. Ibiza lufthavn ligger kun 15 minutter kjøretur unna. En offentlig parkeringsplass ligger 3 minutter gangavstand unna. Gratis valet-tjeneste er tilgjengelig. Par liker særlig beliggenheten – de ga hotellet 9,8 poeng for toers opphold.
4-stjerners hotell
Ibiza, Spania
5,6 km til Ibiza Airport (IBZ)
Utendørs basseng
Gratis WiFi
Gratis parkering
Familjerom
Flyplasstransport (gratis)
Restaurant

Tripplos oppsummering basert på gjesteomtaler

Tripplos analyse · Oppdatert 26. september 2026 · Slik vurderer vi hoteller

Liggende innenfor murene i den gamle byen Dalt Vila kombinerer dette Relais & Chateaux-hotellet historisk karakter med moderne komfort som Bulgari-utstyrt bad og parketgolv. Det passer par og reisende som søker et intimt hotell nær kulturelle attraksjoner i Ibiza Town, med strand og lufthavn begge kort kjøretur unna.

Gjestene gir 9,3 av 10 — snittet for de 13 hotellene vi lister på Ibiza er 8,9.

  • Hotellet ligger innenfor murene i UNESCO-registrert gammel by på en stille bakketop med Middelhavsutiskt, noe som plasserer gjestene nær Ibizas historiske gater, katedral og butikker.
  • Badene er utstyrt med Bulgari-toalettartikler og gjestene får badekåper – små detaljer som løfter dagligdagse rutiner ut over standard firestjerners tjenester.

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt er det fra Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux til flyplassen?

Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux ligger 5,6 km fra Ibiza Airport (IBZ).

Hvor langt er det fra Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux til sentrum av Ibiza?

Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux ligger 13,7 km fra sentrum av Ibiza.

Hva synes gjestene om Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux?

På Booking.com er poengsummen 9,3/10 fra 253 gjesteanmeldelser.

Hvor mange stjerner har Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux?

Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux er et 4-stjerners hotell.

Hvilke fasiliteter har Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux?

Mirador de Dalt Vila-Relais & Chateaux tilbyr utendørs basseng, gratis WiFi, gratis parkering, familjerom, flyplasstransport (gratis) og restaurant.

Vær og vanntemperatur – Ibiza

Snitt dagtemperatur (°C)Vann (°C)Varmeste måneder
Data: Open-Meteo

Flere hoteller i Ibiza

Vis alle hoteller i Ibiza

Se priser

2 netter

Velg datoer for å se gjeldende priser

Fra
Sjekk pris
Sjekk tilgjengelighet

Ingen gebyrer fra Tripplo – du bestiller direkte hos partneren vår

Vi kan få provisjon hvis du bestiller via lenken – uten ekstra kostnad for deg, og det påvirker aldri rangeringene våre.

Loading map...

Plaza de España 4, 07800 Ibiza Town, Spain